niedziela, 17 stycznia 2016

"Lekcja stylu dla par"

"Lekcja stylu dla par" Jolanty Kwaśniewskiej to kolejny ciekawy poradnik. Znalazłam tu wiele interesujących i pomocnych informacji. Jak zorganizować zaręczyny, kiedy bezsprzecznie je zerwać? Jak przeżyć pierwsze spotkanie z rodzicami ukochanej osoby i jak zaplanować ślub? Jak ułożyć sobie codzienne życie i jak dbać o dobrą atmosferę w związku (wspólne pasje, drobne prezenty, gotowanie dla ukochanej osoby). Jest nawet mowa o tym, jaką rewolucją jest przyjście na świat dziecka. Są w niej porady dotyczące konfliktów oraz tego, jak rozstać się z klasą. Książka odpowiada te i wiele innych pytań frapujących ludzi w związku partnerskim, czy małżeńskim. 

Autorka przytacza też koleje swojego związku z Panem Prezydentem. Wspomina też losy innych sławnych par jak Lady Di i księcia Karola, czy JFK i Jackie Kennedy. 


Na koniec (dosłownie, bo to ostatnie zdania z książki) ładny cytat: "Dobre życie we dwoje, jak ogród, wymaga  nieustannej pielęgnacji. Tu zawsze jest coś do zrobienia. Ale spojrzeć po latach w oczy ukochanej osoby i zobaczyć w nich wciąż dojrzewającą mądrą miłość - moim zdaniem to bezcenne"

Polecam gorąco !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku - dzięki odwiedziny!
Jeśli chcesz skomentuj, polub, udostępnij.